O mnie

Jerzy „Imp2k” Rojkowski. Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w malowaniu murali i graffiti, specjalizuję się w technikach takich jak fotorealizm i malarstwo iluzjonistyczne co daje mi możliwości gdzie tylko wyobraźnia jest granicą.

Ukończyłem krakowską Akademię Sztuk Pięknych na Wydziale Wzornictwa co pozwala mi zwracać uwagę na to aby zamawiana praca w jak najlepszy sposób spełniała wszelkie kryteria. Zawsze przeprowadzam dokładny wywiad, tak aby zamawiający miał możliwość precyzyjnego określenia swoich preferencji: stylistyki, zastosowania, przekazu czy marketingu.

Od wielu lat zajmuje się również malarstwem klasycznym, a moje obrazy można zobaczyć w Galerii Kersten w Krakowie.

Przez ponad 20 lat pracy realizowałem murale i graffiti m.in. dla takich firm i instytucji jak: Urząd Miasta Krakowa – m.in. murale „Silva Rerum”, „Smok Wawelski”
, Urząd Miasta Tuchowa, TVN, Milka, Szpital „Pomnik Chrztu Polski” w Gnieźnie, Małopolskie Centrum Kultury w Nowym Sączu – mural 100 lat kina w Sokole”, Lajkonik, Bullet Run, Eset, Collegium Maius w Krakowie, Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie, Muzeum Dźwięku w Niepołomicach, od lat współpracuję z Fundacją Murale Zooteka.

Jestem pasjonatem jazdy na rolkach, biegów przeszkodowych, mikrofotografii, gry na perkusji i psychologii.

Profile społecznościowe